Ruční napařovač Philips Series 8000 GC801/10

Kód: PHILB-09
až 50 %
3 699 Kč
Vyprodáno, akce ukončena !

Výkon a pohodlí pro každodenní rychlé výsledky

Ruční napařovač Philips 8000 pro rychlé a snadné odstranění záhybů na každodenním oděvu bez použití žehlicího prkna. Až 5 oděvů na jedno napařování. Bezpečné použití na všech žehlitelných tkaninách, dokonce i na těch jemných – zaručeně nevzniknou žádné lesklé skvrny ani spáleniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon a pohodlí pro každodenní rychlé výsledky

 

Výkon a pohodlí pro každodenní rychlé výsledky

S výkonným ručním napařovačem Philips 8000 Series můžete zbavit záhybů na jakékoliv žehlitelné látce bez obav z jejího poškození nebo spálení. Jedinečná napařovací destička přístroje se vždy nahřeje na takovou teplotu, která neublíží ani velmi choulostivým materiálům, jako je kašmír nebo hedvábí.Je speciálně vyhřívaná, aby nedocházelo ku kondenzaci vody a vytváření mokrých skvrn. Na jedno napaření a bez žehlicího prkna ošetříte pět kusů oděvu nebo dva celé outfity bez nutnosti doplňování vody a je jedno, zda budou jednotlivé kousky oblečení položené nebo pověšené. Přístrojem je možné hygienicky ošetřit i ložní prádlo, nebo dokonce pelíšky domácích mazlíčků, odstraní nepříjemný zápach i bakterie.

Výkonný výstup páry

Ruční napařovač Philips 8000 Series je k použití připraven velmi rychle, už za jedinou minutu. Přístroj má výkonný výstup páry o hodnotě 32 g/min, celý svůj oděv díky němu ošetříte za pouhé 3 minuty.*

Odstraní až 99,9 % bakterií**

Díky ručnímu napařovači horkou párou hygienicky ošetříte nejenom oblečení, ale i čalounění, polštáře, ložní prádlo – nebo dokonce pelíšky vašich domácích mazlíčků. Výkonný proud páry dokáže z látek odstranit zápach a zlikviduje až 99,9 % bakterií.

Vyhřívaná destička

Povrch napařovací destičky Philips 8000 Series je vyhřívaný. Díky tomu nedochází ke kondenzaci páry a nevytváří se mokré skvrny. Při horizontálním používání pak destička napomáhá k odstranění záhybů stlačením tkaniny.

Bezpečné použití na všech tkaninách

Díky pokročilé technologii OptimalTemp nemusíte mít při napařování obavy ani o vysoce choulostivé kousky z hedvábí nebo kašmíru. Napařovací destička se zahřívá na optimální teplotu pro ošetření všech žehlitelných látek bez rizika poškození tkaniny.

Napařování položených i visících oděvů

Objevte kouzlo ručního napařovače a zapomeňte na zdlouhavé vystávání u žehlicího prkna. Kompaktní přístroj s ergonomickou rukojetí a dostatečně dlouhým kabelem vám umožní zbavit záhybů položené i visící oděvy rychle a pohodlně.

Technologie De-Calc

Do nádržky ručního napařovače Philips 8000 Series stačí doplnit obyčejnou vodu z kohoutku a vyprazdňovat speciální nádržku na vodní kámen. O důkladné odvápnění se postará systém De-Calc. Nádržka na vodu má objem 230 ml a vystačí až na 12 minut souvislého používání napařovače. 

 * Dámské bavlněné tričko a sukně ke kolenům, testováno laboratoří Philips Lab při maximálním proudu páry.

** Testováno 1 minutu v klidu externí organizací na typy bakterií Escherichia coli 8099, Staphylicoccus aureus ATCC 6538, Canidia albicans ATCC 10231.

 

Leták ke stažení: zde

Manuál ke stažení: zde

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: